Yaşadığı yer kişiyi yansıtır. Bu nedenle yenji projemiz, görsel zenginliği kadar farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek 4 farklı tipte daire seçeneğiyle, tarzınıza uygun daireyi seçme şansı tanıyor. 1+1’den 3+1’e kadar farklı m² seçeneklerinden biri mutlaka sizin için.
 
 
 
4.223 m² arazi üzerinde toplam 18.500 m² inşaat, 3.500 m² yeşil alana sahip,
22 normal kat + zemin kat + 2 bodrum katta, toplam 98 daire ve 3 dükkandan oluşmaktadır.
Projede (3+1) 34 daire, (2+1) 44 daire ve (1+1) 20 daire mevcuttur.
Zemin katta dükkanlar, 1. bodrum katta sosyal tesisler ve kapalı otopark, 2. bodrum katta kapalı otopark bulunmaktadır.

 
Dış cephedeki modern çizgiler ve kullanılan malzemenin kalitesi projenin değerine değer katmaktadır.

Gün ışığından daha fazla yararlanmanız ve görsel manzaranız genişliği için boy cam uygulamalarına yer verilmiştir. Yeşil ve maviyle temasınızı maksimumda sağlamak için boy camlar sürgü sistemleri ile hareketlendirilmiş olup, hem kullanım kolaylığı hem de görsel olarak projeye artı değer katmaktadır.
Güvenliğinizden ödün vermeden, yeşil ve maviyle aranızdaki engelleri kaldırdık.
 
 
Çocuğunuzun güvenle oynayabileceği bir park, temiz hava alırken yürüyüş yapabileceğiniz bir yol, sürekli bakımı yapılan bir havuz, nizami boyutlarda basketbol ve voleybol sahası. Sizin için yarattığımız küçük dünyanın olmazsa olmazları.
 
 
 
İster yanıbaşınızdaki Kartal Adliye Sarayı’nda çalışıyor, ya da ailenizle modern bir hayatın parçasını paylaşıyor olun. Çalışırken bile ailinezden kopmayacağınız, son derece güvenli bir ortam. Home Office’nizde, modern dış ve iç mimarisi ile daha da özel hissedeceksiniz.

Sevdiklerinizin ve sizin güvenliğini 7/24 düşünen bir sitede, sosyal aktivitelerinizi dilediğinizce gerçekleştirmeniz için gereken her türlü alan ayrılmış, rahatınız için her türlü detay düşünülmüş olsun istemez misiniz?
 
 
Saten boya duvarlar, seramik ıslak zeminler, parke oda zeminleri, ithal mutfak dolapları, rezopal mutfak tezgahı, çelik evye, inox davlumbaz, ocak, banyo tavanlarında antibakteriyel boya uygulaması, özel tasarım banyo dolapları, ahşap görünümlü çelik kapı ve ısı yalıtımlı çift cam doğramalar projenin ilk etapta sayılabilecek özelliklerden sadece bazıları.

Tavukçuoğlu
 
Projemiz; Kartal Adliye Sarayı’na ve E5 karayoluna 5 dk., sahil yoluna 3 dk., metro istasyonuna 5 dk., Sabiha Gökçen Havalimanına 15 dk., Kartal Eğitim ve Araştırma Hasatanesine 5 dk., Marmaray Projesine 2 dk., Boğaz Köprüsüne 15 dk. mesafede, ulaşım rahatlığıyla cazip bir yaşam ve çalışma alanıdır
 
 
Satış Ofisi
.
Atalar Mh. Çanakkale Caddesi No:58 Kartal - İSTANBUL
 
 

Sitede kullanılan tüm resim isim ve logoların hakları saklıdır.